forum Off-road na Podlasiu - forum.podlasie4x4.pl

Oficjalne forum dyskusyjne stowarzyszenia Podlasie4x4
Obecny czas: 21 Cze 2018, 18:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: 22 Sie 2014, 09:55 

Miejscowość: Wysokie Maz.
bryka: niva 2,1TD, monterey 3,1TD
soch - proszę, zostaw nam trochę tego naszego słowiańskiego bajzlu, prawa do prowizorek i improwizacji, daj chłopakom żyć w ich własnym świecie i w ich tempie :cry:
cholera, w Gródku jeszcze Kodeks Napoleoński obowiązuje bo nikt jeszcze chłopakom nie powiedział, że systemy prawne się pozmieniały. Chłopaki mają do najbliższego adwokata czy notariusza dwa dni marszu a jakoś sobie radzą :twisted:
Tu germański ordung i imprezy przy surowej wodzie i paluszkach się nie sprzeda :mrgreen:

PostWysłany: 22 Sie 2014, 15:31 

Miejscowość: Gródek
bryka: UAZ 469B
tel: 791216525
Fajna zabawa, siódme miejsce zdobyte ze skręconym kolanem:D:D:D mieliśmy 84 pieczątki a nie 83. Jednej nie zdobyliśmy bo była zerwana linka (w trawersach nad rzeką) ale podjechaliśmy i zrobiliśmy zdjęcie. (MNIEJSZA O TO:d:d) Fajna była zabawa, nowe ciekawe trasy. Pozdrawiam

PostWysłany: 22 Sie 2014, 20:36 
Awatar użytkownika

bryka: Patrol "ARKA NOEGO"
tel: 509 671 771
Witam.
Też się dołączę do tej konfrontacji a właściwie mam parę słów do kolegi "SOCHO".
Uważam, że nie powinieneś obrażać świeżych kolegów którzy dołączyli do grona OFF-ROUD-owego nazywając ich (nas) "ŻÓŁTODZIOBAMI". Nie wrzucaj każdego do jednego worka podkreślając za każdym razem że jesteś starym wyjadaczem chleba bo nie piszesz też do gówniarzy. Wschodnie bezdroża jak każda taka impreza była zajefajnym spotkaniem z kolegami, oczywiście są niedociągnięcia ale za każdą imprezą następuje postęp co widać gołym okiem (chociażby szacun dla Ignacego za rozpisany roodbook). W każdym dużym gronie trafi się też "czarna owca" która podepnie się do drzewa bez pasa, pojedzie przez pola w niedozwolonym miejscu ale grupa nie może odpowiadać za taką jedną czy dwie załogi. Też uważam że trzeba na to reagować ale wcale załoga która podpina się do drzewa bez pasa, jedzie po nie wytyczonym odcinku nie musi być "ŻÓŁTODZIOBEM".
Kończąc temat życzę Tobie na TRANSGRANICY tak wspaniałej frekwencji jaka jest na DUCHU PUSZCZY, WSCHODNICH BEZDROŻACH, WINTER TRAP etc.
Pozdrawiam.
Grzesiek.

PostWysłany: 22 Sie 2014, 21:40 
Awatar użytkownika

bryka: tetrozygator wielozapadkowy
tel: 725445639
socho, nie rozumiem do czego piejesz akurat w tym temacie... :?
wiem, że jesteś bardzo regulaminowy, ale dlaczego próbujesz na siłę zmienić to co dawno minęło?
tak jak Marek pisze, u nas jest spokój i kultura, a jak ktoś przyjeżdża i sieje ferment... tak było i będzie zawsze i żadne pisanie, żadnych formuł na żadnym forum tego nie zmieni.
nie wiem, serio nie wiem... nie byłeś na żadnym rajdzie z serii wschodnie, czy duch, a jak na razie masz najwięcej do powiedzenia. PO CO?

dołączam się do pozdrowień Grzesia ;)

PostWysłany: 22 Sie 2014, 22:34 
Awatar użytkownika

bryka: tetrozygator wielozapadkowy
tel: 725445639
nikt tu nie ma umyśle bagatelizowania tego problemu, jednak każdy sobie sprawę zdaje kto robi takie cuda i nikt również się nie oszukuje, że nawet jeśli osobie która robi szkody wlatuje to jednym uchem, a wylatuje drugim.

Postaw duży banner na każdej próbie z napisem używaj taśmy- i tak ta osoba zaczepi gołą linkę. Rozumiesz już o czym mówię?

Jeżeli chodzi o nagłaśnianie to przez orga- na odprawie było mówione o wszystkim, tak jak i było mówione o szczegółach związanych z czasówką, ale jak nawet tutaj było widać, co poniektórzy woleli pogadać ze znajomymi niż słuchać co jest mówione na odprawie... a potem pojawia się zamieszanie.

ja wyczerpałem temat, nie mam zamiaru więcej klepać w klawiaturę, lepiej się gada oko w oko przy piwku, może jak najdzie ta chwila to się wszyscy w końcu dogadają.

Co do frekwencji... nie jest to robione dla kasy... zapytaj tylko tak szczerze orgów, czy ktoś na tym zarobił? ja odpowiedź znam. Rajdy są od ludzi dla ludzi...

PostWysłany: 22 Sie 2014, 22:52 
Awatar użytkownika

Miejscowość: GRÓDEK
bryka: jeep grand cheroke
Krzysiek :D
o czasówce nie było mowy że nie koniecznie
nawet Sylwek i Kamil mówili mi na jednej z moich ostatnich prób( w Straszewie) przed zdaniem karty że ciekawe co będzie bo oni nie byli na czasówce
więc nie wszyscy słyszeli ???? :shock:
nie wolno nic sceptycznego napisać na tym forum bo bieda :) :D
mi osobiście bardzo pasowało nawet że padało na imprezie :lol: ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam !!!

PostWysłany: 23 Sie 2014, 01:10 

Miejscowość: Białystok
bryka: JEEP Cherokee XJ
tel: 508215567
A ja uważam że tacy co podpinają sie się bezpośrednio do drzewa piwinni być dyskfakifikowani i kropka, tym bardziej że na ten temat było juz wiele i jest to powtarzane na kazdej odprawie.

Pamiętam dobrze jak na 1 Transgranicy mała Toyotka podpieła sie bez pasa.
Nie dość że położyła drzewo nam centralnie przed samą maską to i zerwała swoją linę, poza tym (teorytezuje) wyrwanie liny po tym jak sie wbije w korę zajmie dłużej niż wcześniejsze podpiecie pasa.

Na koniec wspomnę wczorajszą noc kiedy to 3 godziny przebijaliśmy się przez bagno 200-300 metrów.
Mój 14-to letni syn biegał z liną i pasem. W pewnym momencie pyta mnie: "Tato line czy pas do drzewa ?"
Odpowiedziałem krótko : "Kuba ZAWSZE pas do drzewa i nie pytaj o to nigdy więcej"

Nie jestem wyjadaczem ale uczmy sie i szanujmy nawzajem.

Podro 4 all

Ostatnio edytowany przez McGregor2020, 23 Sie 2014, 01:20, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: 23 Sie 2014, 01:19 
Awatar użytkownika

socho napisał(a):
Grzesiek napisał(a):
Witam.
Też się dołączę do tej konfrontacji a właściwie mam parę słów do kolegi "SOCHO".
Uważam, że nie powinieneś obrażać świeżych kolegów którzy dołączyli do grona OFF-ROUD-owego nazywając ich (nas) "ŻÓŁTODZIOBAMI". Nie wrzucaj każdego do jednego worka podkreślając za każdym razem że jesteś starym wyjadaczem chleba bo nie piszesz też do gówniarzy. Wschodnie bezdroża jak każda taka impreza była zajefajnym spotkaniem z kolegami, oczywiście są niedociągnięcia ale za każdą imprezą następuje postęp co widać gołym okiem (chociażby szacun dla Ignacego za rozpisany roodbook). W każdym dużym gronie trafi się też "czarna owca" która podepnie się do drzewa bez pasa, pojedzie przez pola w niedozwolonym miejscu ale grupa nie może odpowiadać za taką jedną czy dwie załogi. Też uważam że trzeba na to reagować ale wcale załoga która podpina się do drzewa bez pasa, jedzie po nie wytyczonym odcinku nie musi być "ŻÓŁTODZIOBEM".
Kończąc temat życzę Tobie na TRANSGRANICY tak wspaniałej frekwencji jaka jest na DUCHU PUSZCZY, WSCHODNICH BEZDROŻACH, WINTER TRAP etc.
Pozdrawiam.
Grzesiek.

Daleki jestem od obrazania kogokolwiek, jesli poczules sie zle to juz nie moj problem. Chcialbym jednak zauwazyc, ze Twoj atak w strone mojej osoby to strzal kula w plot, zauwaz, ze ja tylko powtorzylem slowa Krzyska.
Temat rozbil sie glownie o nieuzywanie tasmy przy pracy z wyciagarka i to mi sie nie podoba bo widze coraz wiecej takich zachowan, czytaj: niedopuszczalnych. I pisze tu wlasnie o takich przypadkach, kiedy starsi koledzy nie reaguja. Czarne owce nie sa nikomu potrzebne jesli nie sa reformowalne ale wierz lub nie, jakbym byl mlody w danej grupie to wcale bym sie nie obrazil jak starszy kolega zwrocilby mi uwage na zle zachowanie.
Nie winie grupy, to byloby raczej bez sensu, grupa nie moze odpowiadac za czarna owce. To jest jasne dla kazdego i nie wiem czemu uwazasz, ze pije do kogos. Jesli uwazasz, ze trzeba reagowac na zle zachowanie to czemu nie przeczytasz tego co pisze ze zrozumieniem i nie odniesiesz sie do tego. Uwazasz, ze atakuje impreze, organizatorow, nowych(nie wiem czy to nie bedzie zbyt obrazliwe?) a nie widzisz problemu, ktory zaistnial a na ktory nasz kolega nie zareagowal w odpowiedni sposob co delikatnie poruszylem.

Nic nie podkreslam swoja postawa, jesli widzisz gdzies moja wyzszosc, sorry, to Twoj problem.
Sprawa frekwencji na Tranasgranicy jest tematem tylko i wylacznie moim, nie trzepie kokosow na tej imprezie wiec frekwencja spada z pudla. Stac mnie wiec robie cos dla tych, co chca sie sprawdzic w terenie. Nie potrzeba mi 80 zalog bo tego nie ogarne, to jest zupelnie inny typ imprezy. Zapraszam, przyjedz, zobacz i wtedy wyskakuj z frekwencja jak na DP(qrwa, jak ja bym ogarnal 150 samochodow???)
I prosze na przyszlosc, czytaj uwazniej...

Dziekuje za zyczenia ;-)

PostWysłany: 23 Sie 2014, 01:22 
Awatar użytkownika

To nie był atak a jedynie zwrócenie Tobie uwagi abyś publicznie nie poniżał nowych kolegów czy koleżanek nazywając nas tak jak nazwałeś… jeśli jednak odebrałeś moją uwagę jako atak to już Twój problem. Jak uważasz że zwracając Ci uwagę mam z tym problem to zapewniam Cię że tak nie jest. A jeśli też twierdzisz że widzę Twoją wyższość to się również głęboko mylisz i sorry ale to już Twój problem jak tak myślisz i czytaj dokładnie co do Ciebie piszę. A swoją drogą gdybym miał przejmować się takimi problemami jak Twoje posty a w nich bezpodstawne uwagi w kierunku „ŻÓŁTODZIOBÓW” to miałbym duży problem ze sobą a zapewniam Cię że tak nie jest. W każdej Twojej odpowiedzi na nasze konwersacje zasłaniasz się ciągle tym nieszczęsnym drzewem, liną i taśmą lub jej brakiem. Każdy umie czytać więc nie powtarzaj się bo raczej emeryci tutaj z chorobą Alzheimera nie goszczą. Każdy wie że w tym temacie masz rację i to bezdyskusyjnie o czym również pisałem !
Jednak sam sobie zaprzeczasz pisząc " Przyklad: na pierwszej Transgranicy ja zdecydowalem o dyskwalifikacji czolowych zalog".
Nie sądzę aby załogi z czołówki były "ŻÓŁTODZIOBAMI" więc jak widzisz Twoje uwagi powinieneś kierować do całego grona OFF-ROUD-owego nie przestrzegającego regulaminu imprezy a nie tylko do „ŻÓŁTODZIOBÓW”.
Bardzo dziękuję za zaproszenie ale wybiorę się za parę lat jak przestanę raczkować a przy tym nabiorę wprawy bo na dzień dzisiejszy bałbym się wystartować w takiej jakże odmiennej imprezie niż te wszystkie na których bywałem… Chociaż nie ukrywam że mieliśmy się wybrać na parę aut troszkę się u Was pobawić. Jak do tej pory jako „ŻÓŁTODZIÓB” nie opuściłem żadnej imprezy organizowanej w naszym regionie. TRANSGRANICA będzie pierwsza ale przecież nie o frekwencję tutaj chodzi… Gadanie… Jak nie chodzi o frekwencję to dlaczego cena imprezy spadła i to dość znacznie procentowo ?
Właśnie, może kiedyś będzie okazja do podyskutowania na żywo a nie jak mole komputerowe z za monitora… Oj chętnie bym z Tobą wymienił parę uwag i mam nadzieję że nadarzy się jeszcze taka okazja.
Aaaaaa….. i bym był zapomniał…. ZAWSZE MAM ZE SOBĄ PAS ASEKURACYJNY I ZAWSZE GO W RAZIE POTRZEBY UŻYWAM.
Mam dobrych nauczycieli :D
Z wyrazami szacunku.
Grzesiek.

PostWysłany: 23 Sie 2014, 07:05 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok
bryka: HDJ80, GAZ 67B
tel: 606 701 141
już za ok. godzinkę pojawi się oficjalny klip filmowy z WB4 - przygotujcie chipsy i wygodny fotel ;-)

a za parę dni wersja pełna, epicka! :-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości